הגברה להופעה

הגברה להופעה חיונית ביותר. הגברה מיועדת להגברת מוזיקה, שירה וכלי נגינה. מערכת הגברה מקצועית מורכבת ממספר חלקים: רמקולים, מיקרופונים, סטנדים למיקרופונים ולרמקולים, מיקסר איכותי וכבלים. ציוד הגברה מקצועי ואיכותי איננו הוצאה קטנה. כפי שכולנו יודעים, בכדי שלהקה או אומן יוכלו להופיע בפני אנשים, ישנו צורך בציוד הגברה. כמות ומורכבות הציוד תלויה בעיקר בכמות הקהל, ובסוג המופע. מומלץ לשכור ציוד הגברה מחברה מנוסה שתעמוד לצידכם לאורך כל המופע. 

הופעה של אומן או קבוצה של אומנים מתבצעת על הבמה ודורשת חזרות קודם לכן. חלק גדול מההופעה זה ההגברה שמאפשרת לכל האלמנטים המפיקים קול להישמע היטב. הופעה של אומן או קבוצה של אומנים לא יכולה להתקיים ללא הגברה מקצועית, איכותית ואמינה. 


טיפים לשימוש בטוח בציוד הגברה

 

  • הכר את מגבלות המערכת שלך, ואל תפעיל אותה ללא הפסקה. הפעלה רציפה או מאומצת מדי עלולה לגרום נזק לרמקולים ולמגברים.
  •  הרכב אטמי אוזניים בסביבות רועשות ביותר כדי למנוע נזק בלתי הפיך או אבדן שמיעה. מוזיקאים וטכנאי קול רבים מרכיבים אטמי אוזניים.
  •  הצמד כבלים לרצפות ולקירות עם סרט דביק כדי למנוע נפילות ומעידות, ומקם את הרמקולים ואת שאר ציוד ההגברה הרחק ככל שניתן מתנועת אנשים.
  •  לעולם אל תניח משקאות או נוזלים אחרים על או בקרבת רכיבים חשמליים. נוזלים שנשפכו יגרמו נזק חמור לציוד ההגברה, וכמו כן זה עלול לגרום להפרעות חשמליות בכל הבניין.


צרו קשר:
02-9900622