ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים יכולה להיות משימה לא פשוטה. השורות הבאות מציגות כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון

 

השכרת ציוד לאירועים יכולה להיות משימה לא פשוטה. עם זאת, כיום פועלות בשוק מספר חברות שמאפשרות ללקוח לפשט את התהליך באמצעות סיוע של אנשי מקצוע מנוסים. רשימת ציוד לאירועים יכולה להיות ארוכה ומורכבת. אם בוחרים ציוד לאירוע הכולל ארוחה, למשל, יהיה צורך לקבל החלטות לגבי בחירה של פריטים קטנים, כגון כלי ההגשה, סכו"ם ומפות, ועד לפריטים גדולים יותר, בהם שולחנות, כיסאות ואולי גם עמדות הגשת מזון. בין הנקודות שיש לקחת בחשבון במהלך תהליך השכרת הציוד, גם המחיר של כל אחד מפריטי הציוד. שהרי המחיר הסופי יקבע על פי הכמות ששוכרים מכל פריט ופריט.

 

בנוסף, יש לצרף לתקציב עלויות משלוח של הציוד ועלויות איסוף. יתכן ובמקרים מסוימים יהיה צורך בארגון והרכבת הציוד במיקום בו מתקיים האירוע. שירות זה יהיה כרוך בעלות נוספת. מומלץ לבחור בחברת השכרת ציוד לאירועים שמאפשרת לבצע שינויים בכמות הפריטים עד לימים האחרונים שלפני האירוע. כך, אם מספר האורחים ישתנה באופן משמעותי לא ייווצר מצב של מחסור בצלחות ומזלגות או מצב הפוך של תשלום מיותר על ציוד עודף. 

 

כמו כן, חשוב שלא להעביר את כל התשלום לחברת השכרת הציוד מראש ולשמור לפחות שלושים אחוז מהסכום הכולל לסיום ההתקשרות עמה. מצב בו התשלום כולו טרם הועבר לחברה יעלה את הסיכויים לקבלת שירות טוב יותר. כך במקרה שיתגלה ליקוי באחד הפריטים שעה לפני תחילת האירוע החברה תדאג להחליף אותו בזמן. 


צרו קשר:
02-9900622